strzałka do góry
ARMATURA PRZEMYSŁOWA
logo Gocak
ZAMÓWIENIA
telefon zamówenia91 812 10 22
kolana | zawory | kołnierze stalowe | rury | redukcje

zawory

ZAWORY ZAPOROWE KOŁNIERZOWE PROSTE I KĄTOWE


ZASTOSOWANIE:
zawory zaporowe kołnierzowe można montować w dowolnym położeniu na rurociągach, zwracając uwagę na kierunek przepływu czynnika, który powinien być zgodny z oznaczeniem na kadłubie. Zawory przeznaczone są do odcinania przepływu czynnika roboczego. W wykonaniu z grzybem regulacyjnym służą ponadto do dławienia przepływu.

ZAWORY ZWOTNE KOŁNIERZOWE PROSTE I KĄTOWE


ZASTOSOWANIE:
zawory zwrotne, jako zawory jednokierunkowe, służą do zabezpieczenia rurociągów oraz urządzeń przed wstecznym przepływem czynnika roboczego. Zawory można montować na rurociągach poziomych lub pionowych. Przy montowaniu na rurociągu należy zwrócić uwagę na kierunek przepływu czynnika, który powinien być zgodny z oznaczeniem na kadłubie.

ZAWORY ZAPOROWO-ZWROTNE KOŁNIERZOWE PROSTE I KĄTOWE


ZASTOSOWANIE:
zawory zaporowo-zwrotne są zaworami jednokierunkowymi i służą do zabezpieczania rurociągów przed wstecznym przepływem czynnika roboczego. Dodatkowa funkcja zaporowa pozwala na odcięcie przepływu czynnika roboczego. Zawory należy montować na rurociągach poziomych i pionowych kółkiem do góry. Przy montowaniu na rurociągach należy zwrócić uwagę na kierunek przepływu czynnika, który powinien być zgodny z oznaczeniem na kadłubie.

GOCAK Spółka cywilna

ul. F. K. Druckiego-Lubeckiego 1A
71-656 Szczecin

tel. +48.91 812 10 22
fax +48.91 428 20 44

e-mail: biuro@gocak.com.pl
e-mail: cichagocak@wp.pl

OFERUJEMY WYROBY WŁASNE ORAZ FIRM: